הלבנת שיניים - makeUsmile
הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

קבל הצעת מחיר:

הכל על הלבנת שיניים

הלבנת שיניים - סוגים ומחירים

הלבנת שיניים היא על פי רוב פעולה או טיפול שאותם נרצה לעבור או לבצע על עצמנו במידה ואנו לא שבעי רצון מהמראה החיצוני של השיניים שלנו ומה שהן מעידות לפיכך עלינו ועל מצב הבריאות שלנו. פגמים בצבע של השיניים יכולים להגרם ממגוון סיבות הקשורות לאורח החיים המודרני. עישון ושתיים קפה הם בין הסיבות המובילות לכך שאנשים בסופו של דבר מוצאים את עצמם פונים לקבלת טיפול של הלבנת שיניים. סיבות אחרות המוליכות אנשים לקבלת טיפול של הלבנת שיניים היא דאגה לא מספקת לבריאות האוראלית שלהם או הרגלי תזונה שיכולים להוביל לשינוי בצבע של השיניים כמו למשל אכילת סלק.

>> קרא עוד על סוגים ומחירים

הלבנת שיניים - יתרונות וחסרונות

הלבנת שיניים היא פעולה חדשה יחסית בתולדות הרפואה האנושית ויש לה קשר הדוק להתפתחות של רפואת היופי אם כי לא ברור האם אפשר להגדיר את התחום של הלבנת שיניים כחלק שלם של התחום הזה. רפואת יופי היא רפואה הדואגת למראה החיצוני של האדם ופועלת עליו בכדי לשפר את המראה הזה, כך הלבנת שיניים היא בהחלט חלק מתחום זה שכן המטרה העיקרית שלה היא לשפר את המראה החיצוני של האדם דרך שיפור צבע השיניים שלו כך שיתאים לתפיסת היופי של החברה שמעדיפה שיניים לבנות. מאידך רפואת יופי היא על פי רוב הרפואה שעוסקת בתחום של ניתוחים פלסטיים ועל כן הלבנת שיניים היא חלק מעד שונה הנמצא בשוליים שלה שכן כאן על פי רוב לא מדובר בפעולה כירורגית אלא בשימוש בחומרים שונים או טכניקות לא פולשניות שמשיגים תוצאה של הלבנת שיניים.

>> קרא עוד על יתרונות וחסרונות

הלבנת שיניים - רגילה ומיוחדת

הלבנת שיניים היא תחום שהולך ותופס תאוצה בתחומים שונים של רפואת השיניים. בעבר ועד לא מזמן הייתה הלבנת שיניים טיפול שניתן לקבל רק אצל רופאי שיניים וגם אז אצל רופאי שיניים שמציעים סוג כזה של טיפול של הלבנת שיניים ולא כל רופאי השיניים. בימינו המצב שונה מאוד וטיפול של ש הלבנת שיניים הוא דבר נפוץ מאוד בכמה דרכים ותחומים שונים וכך הוא נגיש הרבה יותר לאדם. האפשרות של הלבנת שיניים אצל רופאי שיניים הפכה לשירות שניתן למצוא בכמעט על מרפאה ואצל כל רופא שיניים שנענו לביקוש הרב לטיפול שכזה.

>> קרא עוד על רגילה ומיוחדת

הלבנת שיניים - סיבות ותוצאות

הלבנת שיניים היא טיפול שיכול להיות לא כל כך נעים אבל לעיתים אנו מגיעים למצב בו הוא ממש הכרחי או לכל הפחות רצוי. פגיעה בצבע של השיניים עקב הקפדה לקויה על צחצוח שיניים או לחילופין עישון וצריכה גבוהה של קפה מובילה אנשים רבים לחפש את האפשרות של הלבנת שיניים. אנשים מחפשים אפשרות של הלבנת שיניים משום שהם אינם חשים בנוח עם מראה הפה שלהם, וכל כל המראה החיצוני שלהם, בעקבות הפגיעה בצבע של השיניים שלהם.

>> קרא עוד על סיבות ותוצאות

הלבנת שיניים - ע"י רופא ועצמאית

הלבנת שיניים היא סוג של טיפול אסתטי שמטרתו להלבין את השיניים של האדם שפונה לקבלת טיפול של הלבנת שיניים. הלבנת שיניים יכולה להתבצע בכל מיני דרכים וישנם לא מעט שירותים או תכשירים כיום שמציעים לקהל הרחב את האפשרות לשפר את המראה החיצוני שלו דרך שיפור החיוך שלו כך שיתאים יותר לאידיאלים של יופי ובריאות המקובלים בחברה שלנו. הלבנת שיניים היא פעולה רצויה ומבוקשת בשל הערך הרב שאנו מייחסים באופן כללי למראה החיצוני שלנו וכן הערך שאנו מייחסים לפה ולשיניים בתוך המסגרת הזו של התייחסות אל המראה החיצוני של האדם.

>> קרא עוד על ע"י רופא ועצמאית
כל הזכויות שמורות ל-makeUsmile הלבנת שיניים