הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

קבל הצעת מחיר:

הלבנת שיניים - יתרונות וחסרונות

הלבנת שיניים ניתן לבצע בצורות שונות החל משימוש בכימיקלים ועד הקרנת קרניים מסוגים מיוחדים שמובילות לתוצאה של הלבנת שיניים. הסיבות שבגללן פונים אנשים אל קבלת טיפול של הלבנת שיניים הן כאמור לעיל סיבות של מראה חיצוני ורצון להתאים את עצמך ואת מראה החיוך שלך לציפיות של החברה מהופעה חיצונית ובכך להשיג יתרון חברתי כלשהו. להלן נעסוק בנושא של הלבנת שיניים משני היבטים שונים, היתרונות של הלבנת שיניים והחסרונות הכרוכים בטיפול.

יתרונות של הלבנת שיניים

הלבנת שיניים מספקת לאדם שמקבל אותה יתרונות רבים כאשר הגדול והעיקרי שבהם הוא שיניים לבנות יותר והעלמות של פגמים כמו כתמי שונים שהיו על השיניים לפני קבלת הטיפול של הלבנת שיניים. שיפור מראה השיניים משמעו שיפור החיוך של האדם ולמעשה שיפור המראה הכללי שלו ובמידה רבה גם הבריאות הקורנת ממנו. שיפור המראה החיצוני של האדם על ידי הלבנת שיניים מאפשרת לו לשדרג את היכולות החברתיות שלו בחברה שמייחסת חשיבות רבה להופעה חיצונית וכן לסממנים של בריאות. הלבנת שיניים כך יכולה לסייע לאדם להגדיל את היכולת שלו לפעול בחברה למטרות שונות ובראש ובראשונה מטרות רומנטיות של כיבוש המין השני.

חסרונות של הלבנת שיניים

הלבנת שיניים יכולה לכלול גם כמה חסרונות בעבור האדם שבוחר לעבור אותה בדרך כזו או אחרת. ראשית הלבנת שיניים כמובן עולה כסף ולעיתים קרובות גם לא מעט כסף ועל כן יש בכך משום נזק כספי לאדם. יש הטוענים כי הלבנת שיניים גם פוגעת בשיניים ומחלישה אותן מה שהופך אותן ליותר חשופות לנזקים אחרים. הלבנת שיניים גם לעיתים קרובות היא פעולה שצריך לחזור עליה אחת לכמה זמן כדי לשמר את האפקט מכיוון שגם אחרי הלבנת שיניים שיניים אינן נשארות לבנות לנצח והיא עלולות להצהיב או לקבל כתמים שוב. כך אנו רואים כי אל הכל טוב בכל מה שנוגע אל הלבנת שיניים, אך בכל זאת זהו טיפול אטרקטיבי למדי.

כל הזכויות שמורות ל-makeUsmile הלבנת שיניים