הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

קבל הצעת מחיר:

הלבנת שיניים - רגילה ומיוחדת

ניתן למצוא בבתי מרחקת בשנים האחרונות לא מעט תכשירים מסוגים שונים המציעים אפשרות של ביצוע הלבנת שיניים באופן פרטי ללא הצורך לפנות אל שירותיו של רופא שיניים. ואין כמו תמיד לדעת מה מוליד את מה, האם זהו הביקוש של אנשים לטיפול של הלבנת שיניים הוא שיוצר את ההיצע או שמא ההיצע הרב והנגישות הגדולה של אנשים לטיפול של הלבנת שיניים היא שמגבירה את הפנייה לאפשרות זו. מה שברור הוא שכיום מסתובבים בנינו לא מעט אנשים, ואולי רובנו בהקשרים מסוימים, שהחיוך הלבן שלהם לא הושג בדרכים רגילות אלא על ידי טיפול של הלבנת שיניים. טיפולים קוסמטיים הם כבר מזמן חלק מהחיים שלנו, והאפשרות של הלבנת שיניים אינה יוצאת דופן.

הלבנת שיניים רגילה

הלבנת שיניים רגילה היא הלבנת שיניים שמבוצעת הן על ידי אדם פרטי דרך שימוש בתכשירים שונים שאותם הוא רכש באופן פרטי למטרה זו והן על ידי רופא שיניים. הלבנת שיניים רגילה עושה שימוש על פי רוב בחומרים שונים הפעולים על החומר של השן וגורמים לו לקבל צבע לבן במקום הצבע העכור שהיה לו קודם לכן. פעולה זו אינה מורכבת והיא על פי רוב אינה מצריכה מכשור יוצא דופן ועל כן קל יחסית לבצע אותה והיא אינה עולה הרבה. אפשרות זו של הלבנת שיניים היא הפופלארית יותר אך היא אינה יעילה כמו זו של הלבנת שיניים מיוחדת שבה נדון להלן.

הלבנת שיניים מיוחדת

הלבנת שיניים מיוחדת אינה מתבצעת על ידי חומרים שונים שעלולים גם להיות לא כל כך בריאים וגם פחות יעילים לטווח ארוך או אפילו לטווח מיידי בהשוואה לאפשרות של הלבנת שיניים מיוחדת. הלבנת שיניים מיוחדת יכולה להתבצע בכל מיני טכניקות כמו הקרנה של קרני יו-וי על השן מה שגורם לה להלבין. הלבנת שיניים מיוחדת מבוצעת כמעט אך ורק על ידי מומחים, בעיקר רופאי שיניים, שכן היא מצריכה ידע ועל פי רוב מכשור מיוחד. התוצאות של הלבנת שיניים מיוחדת הן טובות יותר בדרך כלל לעומת הלבנת שיניים רגילה אך המחירים שלה הם בהתאם ויכולים להיות יחסית גבוהים בשל המומחיות והציוד שהיא דורשת.

כל הזכויות שמורות ל-makeUsmile הלבנת שיניים