הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

קבל הצעת מחיר:

הלבנת שיניים - סיבות ותוצאות

אחד מעקרונות היופי הקבועים פחות או יותר של החברה האנושית היא חיבה אל שיניים לבנות שמעידות גם על הבריאות של האדם. על כך אנשים רבים שיש פגיעה בצבע השיניים שלהם פונים אל קבלת טיפול של הלבנת שיניים שכן בדרך זו הם מבקשים לחזור אל בצבע הטבעי של השיניים כפי שהחברה סביבם מצפה וכן מתגמלת. אך הלבנת שיניים היא כמובן אינה הליך טבעי אלא הליך מלאכותי שתכליתו חזרה רק למראית עין של מצב טבעי ובריא לאחר לאחר שהאדם הגיע אל מצב לא טבעי ולא בריא. כך הלבנת שיניים היא סוג של כסות, שלא לומר שקר, אך שקר הכרחי שכן אנו בכל זאת חבים הרבה למראה שיניים לבנות ובריאות וחיוך כובש, ולא ממש משנה כיצד זה הושג.

סיבות של הלבנת שיניים

הלבנת שיניים יכולה לנבוע בכמה סיבות שונות מאוד זו מזו אך לכולן יש מכנה משותף של שיניים במצב ראשוני שעברו נזק כלשהו והצבע הלבן שלהן נפגם והפך לצבע אחר עכור יותר, על פי רוב צהוב אך גם במקרים קשים חום. הלבנת שיניים יכולה להגיע בעקבות עישון שגרם להצהבה של השיניים או בעקבות שתיית קפה מרובה שהותירה כתמים על השיניים שאנו מעוניינים להעלים. הלבנת שיניים יכולה להתבצע גם בעקבות טיפול לא נכון בשיניים על פני זמן ממושך שהוביל לפגיעה בהן גם מבחינת הצבע. כאמור, ישנן עוד סיבות רבות לכך שאנשים פונים לקבלת טיפול של הלבנת שיניים אך כפי שניכר היטב המכנה המשותף הוא שיניים שאינן לבנות.

תוצאות של הלבנת שיניים

הלבנת שיניים פועלת על השיניים בכדי להשיג תוצאה של שיניים לבנות יותר מאלו שהיו לאדם לפני שהוא פנה אל האפשרות של קבלת טיפול של הלבנת שיניים. הלבנת שיניים כך משפרת את מראה הפה של האדם ומאפשרת לו חיוך שאינו רק יפה יותר אלא גם מלא יותר בבטחון עצמי מה שכמובן מקנה לו עוד ערך נוסף על כך שהוא לבן. הלבנת שיניים כך יכולה לשמש אנשים שונים בכדי לשפר לא רק את המראה החיצוני שלהם אלא גם את עצם היכולת שלהם לחייך מבלי להרגיש נבוכים ובכך יש בה ברכה כפולה שמועילה עם חייו של האדם שעבר הלבנת שיניים.

כל הזכויות שמורות ל-makeUsmile הלבנת שיניים