הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

קבל הצעת מחיר:

הלבנת שיניים - ע"י רופא ועצמאית

הלבנת שיניים מתבצעת כאמור לעיל בכל מיני צורות והמאמר שלהלן יבקש לסקור את שני הסוגים העיקריים של הלבנת שיניים בכדי להציע לכל מי שמעוניין או מרגיש שהוא צריך טיפול שכזה הסבר ראשוני על האפשרויות העומדות בפניו. חלקו הראשון של המאמר יעסוק בנושא של הלבנת שיניים המתבצעת על ידי רופא שיניים במסגרת של מרפאה מסודרת. חלקו השני של המאמר יעסוק בנושא של הלבנת שיניים המתבצעת באופן עצמאי על ידי כל מיני תכשירים שונים שניתן לקנות כיום בשוק. ישנם הבדלים משמעותיים מאוד בין שני הסוגים של הלבנת שיניים אך שניהם מיועדים להשיג את אותה מטרה אך ביעילות שונה ובדרך שונה.

הלבנת שיניים על ידי רופא שיניים

הלבנת שיניים יכולה להתבצע על ידי רופא שיניים במסגרת של מרפאת שיניים מסודרת שיש לה את היכולות והידע של כיצד לבצע הלבנת שיניים. הלבנת שיניים כזו היא על פי רוב יעילה יותר מאשר הלבנת שיניים עצמאית אך היא גם יקרה יותר וכרוכה בטרחה רבה יותר. הלבנת שיניים במרפאה כוללת הרבה פעמים ניקוי של השן מאבן או גורמים אחרים שדבקו בה ולאחר מהן טיפול בה בעזרת חומרים מיוחדים שמיועדים לגרום לאפקט של הלבנת שיניים. הלבנת שיניים כזו היא על פי רוב יעילה יותר שכן האדם המבצע אותה מחזיק ברשותו ידע וניסיון וכן מכשור מיוחד שאינו נגיש לאדם הרגיל שרוצה לבצע הלבנת שיניים בכוחות עצמו.

הלבנת שיניים עצמאית

הלבנת שיניים עצמאית היא הלבנת שיניים שמבצע האדם בכוחות עצמו על ידי שימוש בתכשירים שונים שמיועדים למטרה זו ושאותם ניתן למצוא בשוק. כולנו מכירים משחות שיניים שמציעות אפקט של הלבנת שיניים אך כל מי שניסה אותן יודע כי היכולת שלהן באמת להשיג את המטרה שלהן היא מוגבלת מאוד. על כן יש צורך בתכשירים חזקים יותר שמיועדים ספציפית לנושא של הלבנת שיניים ואת אלו ניתן על פי רוב לקנות בבתי מרחקת שונים ובמחירים שונים שיכולים להעיד במידה כזו או אחרת על היעילות של המוצר המבטיח תוצאה של הלבנת שיניים. הלבנת שיניים כזו היא כמובן זולה יותר מאשר הלבנת שיניים אצל רופא שיניים, אך על פי רוב גם פחות יעילה.

כל הזכויות שמורות ל-makeUsmile הלבנת שיניים